Erdhi për pushime nga Zvicra, 66-vjeçari gjendet pa shenja jete në shtëpinë e tij në Prizren

Erdhi për pushime nga Zvicra, 66-vjeçari gjendet pa shenja jete në shtëpinë e tij në Prizren

22:15, 29/03/2023

Një 66-vjeçar është gjetur nga familjarët e tij pa shenja jete në shtëpi.

Ngjarja e rëndë ka ndodhur në Prizren.

Rastin e ka konfirmuar togeri Shaqir Bytyqi, nga policia e Prizrenit.

“Me urdhër të prokurorit trupi i pajetë i viktimës është dërguar për obduksion në Institutin e Mjekësisë Ligjore në Prishtinë. Është hapur rast “Hetim i vdekjes””, tha Bytyqi.

Ai deklaroi se viktima me familje kishte jetuar në Zvicër dhe këto ditë kishin ardhur për pushime në Kosovë.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco