Babai nga Vushtrria raporton se i është zhdukur vajza

Babai nga Vushtrria raporton se i është zhdukur vajza

08:56, 27/03/2023

Një prind ka raportuar në polici zhdukjen e vajzës së tij të mitur nga Rezniku i Vushtrrisë.

Ai ka thënë se vajza ka dalë nga shtëpia dhe nuk ka njohuri për vendodhjen e saj.

Rasti është duke u hetuar.

Njoftimi i plotë i policisë:

PERSON I ZHDUKUR/Fsh. Reznik, Vushtrri 25.03.2023 – 12:00. Ankuesi mashkull kosovar ka raportuar se më datën e lartcekur, vajza e tij e mitur ka dalë nga shtëpia dhe deri më tani nuk ka njohuri se ku gjendet. Sipas ankuesit është hera e parë që vajza e tij ka dalë prej shtëpie dhe nuk ka njohuri se ku ndodhet. Me urdhër të prokurorit është iniciuar rasti. Rasti është duke u hetuar.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco