Ish-kryediplomatja: Sonte kryeministri duket i tensionuar dhe i shqetësuar

Ish-kryediplomatja: Sonte kryeministri duket i tensionuar dhe i shqetësuar

00:08, 19/03/2023

Ish-kryediplomatja kosovare Meliza Haradinaj Stublla ka reaguar pas prononcimit për media të kryeministrit Albin Kurti nga Ohri.

Sipas saj, Kurti dukej i shqetësuar dhe në tension. 

“Kryeministri Kurti duket i tensionuar dhe i shqetësuar”, ka shkruar ajo.

Kryeministri ka folur për media pas 12 orëve negociata, pas të cilave u dakordua me Vucicin për Aneksin e Implementimit.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco