Haradinaj: Kurti po të ishte në vijë me SHBA, do shkonte më shpesh atje

Haradinaj: Kurti po të ishte në vijë me SHBA, do shkonte më shpesh atje

21:05, 08/02/2023

Ish-kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj, është i ftuari i sotëm në Rubikon.

Përballë Dardan Sejdiut dhe Rrahman Paçarizit, Ramush Haradinaj flet për të gjitha zhvillimet aktuale në vend si dhe qëndrimet e AAK-së përballë këtyre zhvillimeve.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco