Një grua sulmon një tjetër në Prizren, për motive xhelozie

Një grua sulmon një tjetër në Prizren, për motive xhelozie

09:11, 05/02/2023

Një grua ka sulmuar dhe ngacmuar me fjalë denigruese një grua tjetër, për motive xhelozie.

E njëjta më pas është arrestuar dhe ëshë dërguar në mbajtje.

Rasti ka ndodhur mbrëmjen e së shtunës.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco