Katër persona ikin nga Enti Special i Shtimes

Katër persona ikin nga Enti Special i Shtimes

08:51, 04/02/2023

Katër persona(tre meshkuj dhe një femër) raportohet të jenë larguar dje nga enti special në Shtime.

Kjo është bërë e ditur me anë të raportit 24 orësh nga Policia e Kosovës.

Lidhur me këtë, janë njoftuar njësitë policore.

Rasti është hapur si “person i zhdukur”.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco