Analistja monitoron bordin e RTK-së, 'sot vendoset fati i televizionit dhe orientimi editorial'

Analistja monitoron bordin e RTK-së, 'sot vendoset fati i televizionit dhe orientimi editorial'

12:52, 31/01/2023

Juristja e mediave, Flutura Kusari, është një nga moniturueset në mbledhjen e bordit tw RTK-së.

Këtë gjë e ka konfirmuar vetë ajo, përmes një postimi në Facebook, shkruan Syri Kosova.

“Erdha me monitoru mbledhjen e bordit te RTK-se. Sot vendoset fati i televizionit dhe orientimi editorial” shkroi ajo.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco