Sot mblidhet Komisioni për Shëndetësi

Sot mblidhet Komisioni për Shëndetësi

07:24, 26/01/2023

Komisioni parlamentar për Shëndetësi dhe Mirëqenie Sociale mban mbledhje, në të cilën do të diskutohet për planin e punës të tij.

Mbledhja fillon në orën 10:00.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco