Armend Zemaj: LDK po fuqizohet për fitoret e ardhshme

Armend Zemaj: LDK po fuqizohet për fitoret e ardhshme

10:09, 10/12/2022

Deputeti i LDK-së, Armend Zemaj, thotë se partia e tyre po fuqizohet në mërgatë.

Ai thotë se po punohet për fitoret e ardhshme të LDK-së e Kosovës.

Postimi i tij:

Radhët e LDK-së në mërgatë po shtohen, Lidhja me Mërgatën po fuqizohet.

Në Dietikon, Zvicër u mbajtë kuvendi zgjedhor i nëndegës së LDK-së për rajonin e Dietikon,Schlieren dhe Urdorf.

Ekipi politik i Mërgatës ju uron punë të mbarë e shumë suksese për fitoret e ardhshme të LDK-së e Kosovës.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco