Burrë e grua rrahen mes vete në Gjakovë

Burrë e grua rrahen mes vete në Gjakovë

09:28, 10/12/2022

Një burrë dhe grua janë rrahur mes vete në Gjakovë, pasi ishin përfshirë në një mosmarrëveshje.

Burri është dërguar në mbajtje, ndërsa gruaja në shtëpi të sigurt.

Rasti ka ndodhur mëngjesin e së premtes, njofton policia.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco