Shtetasi amerikan sulmon fizikisht bashkëshorten në Prizren

Shtetasi amerikan sulmon fizikisht bashkëshorten në Prizren

09:12, 10/12/2022

Një burrë shqiptar, shtetas i SHBA-së, ka sulmuar fizikisht bashkëshorten e tij, në Prizren.

Gruaja ka marrë trajtim mjekësor, ndërsa i dyshuari është arrestuar dhe dërguar në mbajtje.

Rasti ka ndodhur dje rreth orës 2 të mëngjesit, njofton policia.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco