Burri në Viti e raporton kunatën në polici: Po më ofendon

Burri në Viti e raporton kunatën në polici: Po më ofendon

09:08, 10/12/2022

Një rast pak i pazakontë i dhunës në familje është raportuar në Viti.

Një burrë në këtë rast ka lajmëruar policinë.

Ai u ka thënë organeve të rendit se kunata e tij, femër kosovare e ka ofenduar atë.

Me vendim të prokurorit, pas intervistimit palët janë liruar dhe rasti shkon në procedurë të rregullt.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco