Bislimi sot raporton në Komision për dialogun dhe planin franko-gjerman

Bislimi sot raporton në Komision për dialogun dhe planin franko-gjerman

07:15, 06/12/2022


Zëvendëskryeministri i parë, Besnik Bislimi, sot pritet të raportojë sot para deputetëve të Komisionit për Punë të Jashtme dhe Diasporë

Bislimi para tyre do të raportojë lidhur me dialogun dhe planin franko-gjerman.


Raportimi i tij është paraparë të fillojë nga ora 13:00

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco