Vazhdon mot i vranët dhe me shi

Vazhdon mot i vranët dhe me shi

07:43, 01/12/2022
Moti në Kosovë do të jetë me vranësira dhe reshje shiu të intensitetit të dobët.
Temperaturat minimale do të lëvizin ndërmjet 0 e 2 gradë Celsius.

Ndërkaq maksimalet e ditës parashihen të lëvizin ndërmjet 5 e 7 gradë Celsius, njofton Instituti Hidrometeorolgjik i Kosovës.
Mot i ngjashëm pritet edhe ditët në vijim.
 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco