Kirurgu kosovar: Na kena dështu komplet, si shtet, si shoqni, si individ dhe si burra

Kirurgu kosovar: Na kena dështu komplet, si shtet, si shoqni, si individ dhe si burra

23:33, 30/11/2022

Kirurgu Leonard Bytyci përmes një postimi në facebook ka reaguar për rastin tragjik që ndodhi pak orë më parë, shkruan syri.net Kosova.

Bytyci thotë që të gjithë kanë dështuar, shteti, shoqëria, individi e  burrat.

Sipas kirurgut shumë duhët të kërkojnë falje shumë duhen të japin dorëheqje ngase statuset në facebook thotë se nuk e zgjedhin këtë problem.

Postimi i plotë:

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco