Flet motra e gruas së vrarë para Gjinekologjisë: Kishin probleme, ai mbante thikë e armë në shtëpi

Flet motra e gruas së vrarë para Gjinekologjisë: Kishin probleme, ai mbante thikë e armë në shtëpi

20:53, 30/11/2022

Gruaja që dyshohet se u vra në oborrin e QKUK-së ishte duke jetuar me babanë e saj që kur u nda nga burri i saj.

Kështu e konfirmoi për T7 motra e viktimës, e cila tha se H.M dhe burri i saj kanë pas probleme edhe më herët, dhe se burri i saj gjithmonë ka mbajtur armë e thikë në shtëpi.

Sipas saj, viktima është ndarë me të me ndihmën e Policisë.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco