FOTO - Ky është i dyshuari për vrasjen e gruas në QKUK, ende ndodhet në arrati

FOTO - Ky është i dyshuari për vrasjen e gruas në QKUK, ende ndodhet në arrati

20:17, 30/11/2022

Është identifikuar i dyshuari për vrasjen që, edhe njëherë, tmerroi opinionin publik, ku një 35-vjeçare shtatzënë dyshohet se u vra nga burri i saj, në oborrin e QKUK-së.

Merret vesh se i dyshuari për kryerjen e kësaj vepre është Sokol Haliti.

I njëjti nuk është kapur ende nga Policia, dhe si i tillë ndodhet në arrati.

Vrasësi thuhet se është nga komuna  e Shtimes.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco