Në Gjilan mjeku sulmohet nga dy persona

Në Gjilan mjeku sulmohet nga dy persona

08:45, 27/11/2022

 

Një mjek është sulmuar fizikisht nga dy persona në Gjilan, duke i shkaktuar lëndime, për shkak të dyshimit për trajtim të pandërgjegjshëm mjekësor.

Polica ka arrestuar dy personat e dyshuar, si dhe mjekun, për shkak të dyshimit se ka kryer veprën trajtim i pandërgjegjshëm mjekësor.

Mjeku po ashtu ka pranuar tretman mjekësor, njofton policia.

Rasti ka ndodhur rreth mesditë, në rrugën “Mulla Idrizi”.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco