Gërvalla raporton para Komisionit për Punë të Jashtme dhe Diasporë

Gërvalla raporton para Komisionit për Punë të Jashtme dhe Diasporë

08:01, 25/11/2022

Zëvendëskryeministrja dhe ministrja e Punëve të Jashtme, Donika Gërvalla, sot do të raportojë për Komisionit për Punët të Jashtme dhe Diasporë.

Mbledhja e Komisionit do të bëhet nga ora 14:00.

Ndërkohë, Gërvalla sot po ashtu pret në vizitë homologen e saj shqiptare, Olta Xhaçka.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco