Zotëria i parë i bën pak reklamë bashkëshortes presidente

Zotëria i parë i bën pak reklamë bashkëshortes presidente

10:30, 07/10/2022

Bashkëshorti i presidentes, Prindon Sadriu, përmes një postimi në Facebook ka paraqitur disa lajme të medieve të huaja që po citojnë fjalinë e parë të Osmanit  në hyrje të Samitit të Pragës, shkruan syri.net Kosova.

‘Shumica e medieve evropiane dhe boterore citojne mesazhin e Presidentes Vjosa Osmani ne hyrje te Samitit te Prages’, ka shkruar ai.

Postimi i plotë:

 

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco