Gjakovë, arrestohet i dyshuari pasi nën ndikimin e alkoolit sulmoi prindin

Gjakovë, arrestohet i dyshuari pasi nën ndikimin e alkoolit sulmoi prindin

08:54, 07/10/2022

Të enjten është arrestuar një person në Gjakovë, pasi që nën ndikimin e alkoolit e ka sulmuar fizikisht prindin e tij.

Sipas policisë, i dyshuari ishte nën ndikim të alkoolit dhe me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje.

“Është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar pasi ai ka sulmuar fizikisht prindin e tij. I dyshuari ishte nën ndikim të alkoolit dhe me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje”.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco