Deputetët presin një delegacion nga Parlamenti i Austrisë

Deputetët presin një delegacion nga Parlamenti i Austrisë

10:32, 04/10/2022

Komisioni për Punë të Jashtme dhe Diasporë, është takuar me delegacionin e administratës së Parlamentit të Republikës së Austrisë.

Deputetët kanë pritur në takim delegacionin austriak, por takimi është mbajtur me dyer të mbyllura.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco