Aksident trafiku në magjistralen Gjilan-Prishtinë

Aksident trafiku në magjistralen Gjilan-Prishtinë

21:24, 01/10/2022

Një aksident trafiku në magjistralen Gjilan-Prishtinë ka ndodhur mbrëmjen e së shtunës. 

Kështu kanë bërë të ditur lexues të Lajmi.net, të cilët kanë dërguar fotografi nga vendi i ngjarjes. 

Ende nuk dihet nëse ka ndonjë të lënduar. 

Mediumi ka kontaktuar Policinë e Kosovës dhe është në pritje të një përgjigje. 

PAMJE: 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco