Aksident në magjistralen Prishtinë-Pejë, dyshohet për një viktimë

Aksident në magjistralen Prishtinë-Pejë, dyshohet për një viktimë

12:11, 01/10/2022

Një aksident trafiku ku është përfshirë një veturë dhe një këmbësor ka ndodhur në magjistralen Prishtinë-Pejë, konkretisht në fshatin Miradi të Fushë Kosovës.

Sipas pamjeve që dëshmitarët i kanë dërguar thuhet se dyshohet se këmbësori ka ndërruar jetë.

Klankosova.tv ende nuk ka marrë informacione nga polica rreth këtij rasti.

Lajmi në përditësim.. 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco