Konjufca, hajgare me ministrin Latifi i thotë se ka pasë goxha punë sot

Konjufca, hajgare me ministrin Latifi i thotë se ka pasë goxha punë sot

12:08, 29/09/2022

Ministri i Shëndetësisë, Rifat Latifi, është kritikuar për udhëtimet e shumta dhe dështim në shëndetësi.

Kjo bëri që pyetjet ndaj tij të jenë të shumta në Kuvendin e Kosovës.

Në një moment, pas shumë pyetjeve ndërhyri edhe kryetari i Kuvendit, Glauk Konjufca.

“Keni pasur goxha punë sot”, iu drejtua Konjufca ministrit.

Kjo u përcoll me një buzëqeshje të lehtë nga Rifat Latifi.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco