Ministria publikon limitin e çmimit të naftës për 24 orët e ardhshme

Ministria publikon limitin e çmimit të naftës për 24 orët e ardhshme

07:28, 26/09/2022

Ministria e Industrisë, Ndërmarrësisë dhe Tregtisë ka publikuar limitin për çmimet e derivateve për 24 orët e ardhshme.

Siç njofton ministria, çmimi maksimal i lejuar për secilin produkt të naftës është si në vijim.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco