Kurti sot merr pjesë në hapjen solemne të Qendrës Kulturore Boshnjake

Kurti sot merr pjesë në hapjen solemne të Qendrës Kulturore Boshnjake

08:07, 24/09/2022

Sot bëhet hapja solemne e Qendrës Kulturore Boshnjake e cila do të bëhet në Prizren.

Në këtë hapje do të marr pjesë edhe Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti dhe zëvendëskryeministrja, Emilija Rexhepi, përcjell Klankosova.tv.

Kjo hapje bëhet me rastin e festimit të Ditës Kombëtare të Boshnjakëve dhe pritet të ndodh me fillim nga ora 14:00.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco