PDK sot mban Konventën Programore të Gruas Demokratike të Kosovës

PDK sot mban Konventën Programore të Gruas Demokratike të Kosovës

08:00, 24/09/2022

Partia Demokratike e Kosovës sot do të mbajë Konventën Programore të Gruas Demokratike të Kosovës.

Pjesë e saj do të jenë edhe kryetari i kësaj partie, Memli Krasniqi si dhe zyrtarë nga të gjitha strukturat e PDK-së në nivel të Kosovës, përcjell Klankosova.tv.

Konventa Programore e Gruas Demokratike të Kosovës pritet të mbahet me fillim nga ora 10:00.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco