Moment i sikletshëm për Borellin: Vuçiq nuk ia zgjatë doren

Moment i sikletshëm për Borellin: Vuçiq nuk ia zgjatë doren

11:55, 18/08/2022

Bashkimi Europian ka publikuar pamje të takimit, ku shihet Përfaqësuesi i Lartë i Bashkimit Evropian Josep Borell, emisari Miroslav Lajçak si dhe Kurti e Vuçiq.

Por para takimit, Vuçiq nuk u duk i disponuar. Ai madje e injoroi edhe përshëndetjen e Përfaqësuesit të Lartë i Bashkimit Evropian Josep Borell.

Në pamje shihet se si Borell ia zgjati dorën Vuciqit , por ky i fundit e injoroi atë.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco