Boshatiset plazhi i Shëngjinit, shiu largon pushuesit nga bregdeti

Boshatiset plazhi i Shëngjinit, shiu largon pushuesit nga bregdeti

15:48, 16/08/2022

Lezha është përfshirë nga moti me shi, ndërsa gjatë ditës së sotme plazhet janë boshatisur plotësisht.

Në bregdetin e Shëngjinit pushuesit janë larguar, për rrjedhojë është krijuar trafik i rënduar dhe kaos në lëvizje.

Segmentet më problematike deri më tani janë rruga e Shëngjinit dhe segmenti Milot-Balldre.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco