Arrestohet 29-vjeçarja që aksidentoi 3 këmbësorë te 'Kodra e Diellit'

Arrestohet 29-vjeçarja që aksidentoi 3 këmbësorë te 'Kodra e Diellit'

14:45, 16/08/2022
Policia ka arrestuar 29-vjeçaren e cila aksidentoi tre këmbësorë teksa drejtonte automjetin.
 
Ngjarja ndodhi ditën e djeshme në Tiranë, afër zonës që njihet si Kodra e Diellit.
 
Të lënduarit e moshave, 27, 57 dhe 60 vjeç u dërguan në spital për të marrë trajtimin e nevojshëm mjekësor.
 
Rrethanat e ngjarjes nuk janë bërë ende të ditura.
 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco