Raportohet për të shtëna armësh në Prishtinë, dyshohet për një të plagosur

Raportohet për të shtëna armësh në Prishtinë, dyshohet për një të plagosur

14:34, 13/08/2022

Një veturë është sulmuar me armë zjarri në rrugën “Muharrem Fejza”, në Prishtinë.

Siç raporton Kosovapress, dyshohet se ka të plagosur.

Policia ka dalë në vendin e ngjarjes dhe po heton rastin. Ndërkohë, dëshmitarët thonë se kanë parë gjakë në veturë e në rrugë.

Policia deri tash nuk ka dhënë detaje. 

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco