Doarsa Kica jep dorëheqje nga 'GUXO'?

Doarsa Kica jep dorëheqje nga 'GUXO'?

12:47, 13/08/2022

Doarsa Kica-Xhelili njëra nga deputetet më aktive brenda grupit parlamentar të VV-së ka dhënë dorëheqje nga Lista Guxo, kanë bërë të ditura burime të Paparacit brenda kësaj liste.

Bazuar në këto burime, tashmë edhe aktivistët kanë mësuar për dorëheqjen e deputetes që ishte parë si njëra nga figurat qendrore te partia “Guxo”.

Madje mësohet se ka pakënaqësi te mëdha dhe mundësi që një pjesë e tyre të tërhiqen pas dorëheqjes së Kica Xhelilit. 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco