Kjo është vetura e cila po i shqetëson banorët e Emshirit pothuaj çdo natë (Video)

Kjo është vetura e cila po i shqetëson banorët e Emshirit pothuaj çdo natë (Video)

23:56, 11/08/2022

Vrojtuesit e Lagjes kanë denoncuar një veturë ku në lagjen 'Emshiri' të banesat e 'Lesnes' shkon atje dhe në 
mënyrë të pakontrolluar i jep gaz, duke shqetësuar banorët e lagjes, shkruan Syri.net Kosova.

"Çdo nate kjo vetur ne lagjjen Kalabria - Emshir te banesat e lesnes, perkatesisht te Aura kjo veture ndalet edhe i jep gaz ne menyre te pakontrrollume thuajse gjith ato hymje i qon prej gjumit shumica kemi mu qu 7 me shku per pune n’ora e 01:00 nates per to so problem ka mbi 2’jave qe e bon te njejtin veprim ky mergimtare!
Foto e targave ne koment!
Kosovo Police", shkruhet në denoncimin e Vrojtuesve të Lagjes.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco