Një person i reziston policisë në Lipjan, ata e shtrijnë për tokë dhe arrestojnë

Një person i reziston policisë në Lipjan, ata e shtrijnë për tokë dhe arrestojnë

23:05, 11/08/2022

Policia e Kosovës e ka arrestuar një qytetar në qendër të Lipjanit.

Nga pamjet e postuara nga mediat lokale, shihen tre policë me dhunë duke e arrestuar një person.

I riu shihet teksa e refuzon Policinë, më pas shtrihet në tokë ku edhe arrestohet.

Ende nuk dihet arsyeja e arrestimit të tij.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco