Ky është 34-vjeçari që dyshohet se rrahu brutalisht një vajzë të re te rruga ‘B

Ky është 34-vjeçari që dyshohet se rrahu brutalisht një vajzë të re te rruga ‘B

07:50, 11/08/2022

Mediat dje raportuan për një sulm fizik që ndodhi të mërkurën mbrëma në parkingun e marketit ‘Viva Fresh’ te rruga ‘B’ në Prishtinë, ku viktimë ishte një vajzë 22-vjeçare. Ajo dyshohet se u rrah brutalisht nga një person, i cili më pas u arrestua.

Prokuroria ka bërë të ditur se i dyshuari për sulmin ndaj vajzës së re është Refki Hajzeri, 34-vjeçar.


Hajzeri nuk dihet se çfarë raporti ka me viktimën, e po ashtu mbetet ende i panjohur motivi që e shtyu ta sulmojë 22-vjeçaren.
Hajzeri fillimisht u arratis, por pas një periudhe të shkurtër, ai është dorëzuar në Polici, ku ka dhënë deklaratë në lidhje me rastin dhe më pas është dërguar në mbajtje për 48 orë.
 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco