Vdekje e dyshimtë në Gjilan

Vdekje e dyshimtë në Gjilan

08:56, 26/06/2022

Policia njofton për një vdekje të dyshimtë në Gjilan.

Viktima mashkull është gjetur pa shenja jete në rrugë.

Me vendim të prokurorit trupi i pajetë i viktimës është dërguar në IML për obduksion.

Njoftimi i plotë i policisë:

VDEKJE E DYSHIMTË /Gjilan 25.06.2022-08:00. Viktima mashkull kosovar, është gjetur pa shenja jete pran aksit rrugor. Njësit relevante dhe ekipi mjekësor kanë dalur në vendin e ngjarjes, ku është konstatuar vdekja e viktimës. Me vendim të prokurorit, trupi i pajetë është dërguar në IML për Obduksion.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco