Policia në Pejton mbledh qese që dyshohet se janë të mbushura me drogë

Policia në Pejton mbledh qese që dyshohet se janë të mbushura me drogë

22:27, 24/06/2022

Në lagjen Pejton të Prishtinës, policia ka ndaluar një motoçiklist me dyshimin se në motoçikletën e tij kishte substanca narkotike.

Gazeta Sinjali ka publikuar një video, ku shihet motoçikleta e rrëzuar dhe disa qese të shpërndara në tokë, të cilat dyshohet se përmbanin substanca të tilla.

Klankosova.tv ka provuar të kontaktojë me policinë lidhur me këtë rast, por të njëjtit nuk kanë kthyer përgjigje.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco