Deputetit kosovar ia hakojnë llogarinë në Facebook

Deputetit kosovar ia hakojnë llogarinë në Facebook

21:55, 24/06/2022

Deputetit kosovar, Jahja Kokaj, i ka ndodhur një sulm kibernetik.

Atij i është hakuar llogaria e tij në rrjetin social Facebook, shkruan Syri Kosova.

Kështu është bërë e ditur nga një familjar i tij.

“zonja dhe zotërinj, dua t'ju njoftoj se Dr. Jahja Kokaj  llogaria e tij në facebook është hakuar nga dikush, prandaj nëse merrni ndonjë mesazh nuk janë të tij” thuhet në njoftim.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco