Moti sot, temperaturat deri në 22 gradë celsius

Moti sot, temperaturat deri në 22 gradë celsius

08:00, 19/05/2022

Sot pritet të mbajë kryesisht mot me diell dhe me vranësira të shpërndara.

Temperaturat minimale do të lëvizin ndërmjet 4-8 gradë celsius, ndërsa maksimalet e ditës parashihen të lëvizin ndërmjet 20-22 gradë celsius.

Përveç që më ngrohtë se dje, sot nuk pritet të ketë shi.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco