Ja si do jetë moti sot

Ja si do jetë moti sot

08:08, 15/05/2022

Në Kosovë sot do të mbajë mot kryesisht me diell.

Sipas Prishtina Weather, përreth viseve malore mund të ketë zhvillime të rrebesheve me bubullima.

Temperatura minimale për sot është 10 gradë celsius, ndërsa ajo maksimale është 25 gradë celsius.

Era frynë e lehtë dhe mesatare nga veriu 3-8m/s.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco