Prindër në moshën 17 vjeçare, paragjykime, fyerje: Historia e dy të rinjëve nga Gjilani

Prindër në moshën 17 vjeçare, paragjykime, fyerje: Historia e dy të rinjëve nga Gjilani

07:58, 14/05/2022

Bleon dhe Laurita Smerqaku, janë dy të rinj nga Gjilani, të cilët me historinë e tyre të dashurisë janë berë të njohur në publik.

Ata për Gazetën Insajderi kanë treguar storjen e dashurisë së tyre të cilën e kan filluar në fëmijëri.

Bleoni në atë kohë ishte 15 vjeçar dhe Laurita 13 vjeçare.

Paragjykimet dhe bullizimet janë ato të cilën këtë dashuri e kanë bërë edhe më të fortë, shprehen ata.

Çifti janë prindër të një vajze 2 vjeçare.

Për të parë më shumë shikojeni videon e mëposhtme:

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco