Ja si ndodhi ky aksident mes 3 veturave në autostradën 'Ibrahim Rugova'

Ja si ndodhi ky aksident mes 3 veturave në autostradën 'Ibrahim Rugova'

23:34, 23/01/2022

Aksident mes tri veturave në autostradën “Ibrahim Rugova”, ku një persona ka mbetur i lënduar.

Lajmin e ka konfrimuar edhe Zëdhënësi i Policisë së Kosovës, Daut Hoxha.

“Njësitë patrolluese policore dhe njësia e hetimeve për kontroll të autostradës janë në vendin e ngjarjes dhe po merren me hetimin e shkaqeve që ka ardhur deri tek aksidenti”, ka thënë Hoxha.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco