Edhe nesër do të bie borë

Edhe nesër do të bie borë

16:35, 22/01/2022

Të dielën në Kosovë do të mbajë mot i vranët dhe me intervale me diell.

Vranësirat vende-vende mund të sjellin fjolla të dobëta bore, njoftoi Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës.

Temperaturat minimale do të lëvizin ndërmjet -8 deri -6 gradë Celsius, ndërsa maksimalet e ditës parashihen të lëvizin ndërmjet -2deri -1 gradë Celsius.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco