I riu tallet me Policinë e Kosovës, ua hap veturën dhe ua merr kapelën

I riu tallet me Policinë e Kosovës, ua hap veturën dhe ua merr kapelën

14:11, 22/01/2022

Një person është incizuar duke u tallur me Policinë e Kosovës.

Videoja është dërguar në adresë të lajmi.net, derisa nuk jepen detaje se kur dhe ku të ketë ndodhur kjo.

Siç tregohet në video, personi në fjalë, që sipas lexuesit është në moshë të mitur, ky i fundit hapë derën e veturës së Policisë dhe merr kapelën e zyrtarit policor.

@lajminet_

I riu tallet me Policinë e Kosovës, ua hap veturën dhe ua merr kapelën

♬ original sound lajminet_

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco