Policia me aksion kundër armëve pa leje, bastisje në disa shtëpi në Drenas

Policia me aksion kundër armëve pa leje, bastisje në disa shtëpi në Drenas

23:01, 20/01/2022

Policia e Kosovës është duke zhvilluar një aksion për sekuestrimin e armëve pa leje.

Nga Prokuroria kanë bërë të ditur se janë duke u kryer bastisje në disa shtëpi në Drenas.

Deri tani janë sekuestruar dy armë të gjata pa leje dhe një revole e cila po ashtu mbahej pa autorizim.

Bastisja është duke vazhduar edhe në një shtëpi tjetër.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco