Qytetarit pos jogurtit me fruta i qëlloi edhe krimbi brenda

Qytetarit pos jogurtit me fruta i qëlloi edhe krimbi brenda

12:03, 18/01/2022

Nuk është hera e parë që në dyqanet ushqimore në Kosovë shiten produkte me afat të skaduar e të prishura.

Një përvojë jo të mirë e ka pasur gjatë ditës së sotme edhe një qytetar i Fushë Kosovës.

Ai kishte blerë dy jogurtë frutash në një nga rrjetet e marketave të mëdha, por kur i hapi ato ishin prishur – raporton Syri Kosova.

Qytetari i revoltuar ka pyetur se a ka inspekto në këtë komunë, që del dhe sheh çka po shitet.

Image

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco