E la e dashura, shqiptari në Greqi vret veten

E la e dashura, shqiptari në Greqi vret veten

11:06, 18/01/2022

Një ngjarje tragjike ka ndodhur në Greqi në Ilia. Një 31-vjeçar është gjetur i varur në një pemë.

Ngjarja ka ndodhur pasditen e së hënës dhe mësohet se arsyeja pse i riu i dha fund jetës ishte ndarja nga e dashura e tij.

Më herët ai kishte kërcënuar se do të bënte vetëvrasje pasi ajo nuk donte të ishte më me të.

Vajza ka kontaktuar autoritetet për një mesazh që ka marrë në celular, por ishte tepër vonë.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco