Momenti kur drenusha bie nga një lartësi e madhe, magjistralja Kaçanik-Ferizaj

Momenti kur drenusha bie nga një lartësi e madhe, magjistralja Kaçanik-Ferizaj

10:51, 18/01/2022

Një moment i pazakontë ka ndodhur në magjistralen Kaçanik-Ferizaj.

Aty shihet momenti kur drenusha ikën dhe bie nga një lartësi e madhe e urës, në afërsi të qytetit të Kaçanikut.

Më poshtë, video:

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco