Arrestohen dy shqiptarë në Itali, u kapën me 50 kg kokainë dhe 400 mijë euro

Arrestohen dy shqiptarë në Itali, u kapën me 50 kg kokainë dhe 400 mijë euro

07:51, 18/01/2022
Tre persona kanë rënë në pranga pas sekuestrimit të 50 kilogramë kokainë, si dhe një shumë prej 400 mijë euro.

Aksioni u krye nga Policia e Rovigos mëngjesin e 14 janarit, ndërsa detajet u bënë të ditura ditën e sotme.

Sipas policisë të arrestuarit janë dy shqiptarë dhe një vajzë nga Moldavia

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco